MyPetStory na SUPERZOO 2023 w Las Vegas

W dniach 16-18 sierpnia w Mandalay Bay Convention Center w Las Vegas odbyły się targi SUPERZOO, najważniejsze targi branży detalicznej branży zwierząt domowych w Ameryce Północnej. Wartość branży zoologicznej w USA szacuje się na 100 miliardów dolarów. Wydarzenie zgromadziło blisko 18 000 profesjonalistów z branży z 84 krajów i 50 stanów (wzrost o 10% w porównaniu do 2022 roku). Podczas wydarzenia prezentowane były najnowsze produkty, programy szkoleniowe i edukacyjne, a także konkursy groomerskie.

W hali wystawienniczej zgromadziło się ponad 1100 wystawców. Wystawa została zorganizowana w obszarach takich jak prezentacja nowych produktów, wschodzące marki, produkty naturalne i zdrowotne, produkty specjalistyczne i styl życia, rolnictwo i pasze, zwierzęta wodne, ptaki, gady, małe zwierzęta, usługi groomerskie oraz pawilon międzynarodowy.

Podczas wydarzenia w ramach Salonu Nowych Produktów zaprezentowano imponującą liczbę ponad 1058 debiutanckich produktów. Na targach obecna była także aplikacja MyPetStory, której premiera w USA planowana jest na jesień tego roku.
Kolejna edycja targów odbędzie się w dniach 14-16 sierpnia 2024 roku.